برای رفاه حال شما مشتریان عزیز در تیم کوپال شما به روش‌های زیر از سایت کوپال خرید نمایید. از همراهی و اطمینان شما نسبت به ما در تامین عسل طبیعی و ارگانیک مورد نیازتان، همچنین ژل رویال، بره موم و گرده گل بی‌نهایت سپاسگزاریم.

ما با ارایه گارانتی بازگشت وجه ۶۰ روزه در کل ایران و پیشنهاد‌های شگفت انگیز برای خرید عسل و همچنین امکان ارسال هدیه رایگان عسل برای بررسی بیشتر به مقام مشتری ارج می‌نهیم.

روش‌های پرداخت مبلغ سفارش :

اولین روش پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمام مشتریان گرامی عسل کوپال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش در سایت، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت کوپال گروپ، مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین در کمتر از ۲ دقیقه پرداخت کنند. پرداخت موفق شما به منزله ثبت قطعی این سفارش در سایت کوپال گروپ است.

یعنی هیچ نیازی به تماس شما مشتری گرامی جهت اعلام سفارش نیست. مرحله آماده‌سازی سفارش در شروع  ساعت کاری به ترتیب پرداخت انجام می‌شوند. قبل از اتمام ساعت کاری سفارش شما توسط تیم کوپال با دقت آماده‌سازی و سپس بسته بندی می‌گردد. در مرحله بعدی توسط همکاران ما به شرکت پست جهت ارسال سفارش به آدرس ثبت شده شما در سایت تحویل می‌گردد. بعد از آن به صورت پیامک کد پیگیری مرسوله برای شما ارسال می‌شود.

شایان ذکر است مشتریان عزیزی که به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ثبت نمایند در الویت ارسال سفارش‌شان خواهند بود، علاوه بر آن می‌توانید سفارش خود را رایگان در محل تحویل از ما دریافت نمایید.

آیا با تمامی کارت‌های اینترنتی می‌توانید مبلغ سفارش را پرداخت کنیم؟

کاربران محترم سایت عسل کوپال شما در صورت داشتن رمز دوم می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شتاب بدون هیچ مشکلی در سایت تیم کوپال پرداخت نمایند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

چه اطلاعاتی را باید در هنگام پرداخت اینترنتی وارد نمایم؟

در صورت پرداخت آنلاین کافی است اطلاعات درج شده روی کارت را به ترتیب زیر بعد از قرارگیری در سایت شاپرک وارد نمایید، پس از وارد کردن آن‌ها و تایید پرداخت خود، پیام پرداخت شما با موفقیت انجام شد ظاهر خواهد گشت و مجدد به سایت کوپال گروپ بازخواهید گشت.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است. 

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان و سپه معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند.

اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده است و یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی شناخته می‌شود. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است، اما در برخی کارت ها همانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

دومین روش پرداخت کارت به کارت

مشتریان عزیزی که به دلیل نداشتن رمز دوم امکان پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت عسل کوپال  و امکان پرداخت در محل تحویل سفارش را ندارند، می‌توانند مبلغ سفارش خود را به شماره کارت‌های بانکی قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت همراه بانک‌های مختلف این عملیات واریز را انجام دهید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت کوپال گروپ به علت دسترسی سریع و آسان‌ برای شما بزرگواران توصیه می‌شود که تنها با داشتن رمز دوم می‌توانید به سادگی فرآیند سفارش عسل کوپال را تکمیل نمایید.

شماره حساب عسل کوپال :

شماره حساب:  ۰۳۴۹۱۸۹۷۶۱۰۰۹  بانک ملی به نام :علیرضا رحیمی رنجبر

شماره شبا:  بانک ملی  ir470170000000349189761009 جهت پرداخت یاپا 

شماره کارت:  ۶۰۳۷۹۹۷۳۶۲۰۱۶۵۰۴ بانک ملی به نام علیرضا رحیمی رنجبر 

سومین روش، پرداخت در محل تحویل سفارش

به مشتریان محترم پیشنهاد می‌کنیم، جهت سرعت در فرآیند عملیات سفارش، حتمن پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. اما ممکن است برخی از عزیزان بخواهند که پرداخت در محل را انتخاب نمایند. برای آسودگی خاطر این بزرگواران که تمایل دارند مبلغ کل سفارش را هنگام تحویل سفارش به مامور پست  پرداخت کنند، عسل کوپال این امکان را فراهم آورده است که هنگام تحویل گرفتن سفارش، مشتریان عزیز  به صورت نقدی آن را پرداخت نمایند.

نکاتی در خصوص سفارش از کوپال گروپ

– در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبری همانند کارت ملی به همراه داشته باشید.
– مشتریان محترم در صورتی که پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید بالطبع فرآیند ارسال سفارش سریع‌تر انجام خواهد گرفت.
– لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پانصد هزار تومان است، پیش از ارسال یا به صورت پرداخت اینترنتی یا به صورت کارت به کارت عملیات پرداخت را تکمیل نمایند.
– تنها مرجع مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنیkoopalgroup.com و شماره تلفن های ۰۴۱۴۳۲۳۸۱۱۵ و ۰۹۱۲۴۸۵۰۰۱۳ و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۱۱۰۰۰۰۰۲  است.  ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و اشاره شده در سایت  با شما تماس نمی گیریم.
وب سایت اینترنتی مجموعه کوپال هیچ گونه آدرسی به غیر از koopalgroup.com   ندارد  و همچنین هیچ‌گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون yahoomesseger  و  msn messenger ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی‌گیریم کاربران جهت برقراری ارتباط  تنها می توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

دفتر ایران :

آدرس / استان آذربایجان شرقی . شهرستان سراب / شهرک صنعتی سراب مجموعه کوپال
کد پستی : ۵۴۷۸۱۳۶۱۱۹
تلفن همراه مدیر تیم کوپال: علیرضا رحیمی  ۰۹۱۲۴۸۵۰۰۱۳
تلفن دفتر : ۰۴۱۴۳۲۳۸۱۱۵
ایمیل : info@koopalgroup.com

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
X
بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی آموزش بازاریابی آموزش بازاریابی اینترنتی آموزش سئو سئو قالب وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!