شما به راحتی با صرف زمان ۲ دقیقه می‌توانید سفارش خود را در سایت تیم کوپال به راحتی ثبت نمایید. جهت حمایت از مصرف کننده نیز دو بسته پیشنهادی ثبت سفارش عسل برای شما دوست گرامی داریم، که یکی با ۱۰۰ هزار تومان تخفیف همراه است دیگری عسل کاملا رایگان جهت اطمینان از کیفیت و نحوه خدمت رسانی کوپال در اختیار شما قرار می‌گیرد که برای یک بار هم شده این فرآیند را در سایت تکمیل نمایید!

مرحله یک

در این مرحله زیر محصول انتخابی، بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید.

شیوه ثبت سفارش

مرحله دو

در این مرحله اگر فقط یک کیلو از عسل طبیعی را می‌خواهید، نیازی به تغییر نیست و در غیر این صورت وزن مورد نظرتان را وارد کنید.

در قسمت B اگر کد تخفیفی که به صورت‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی کوپال گروپ، ایمیل و پیامک ارسال می‌شود را وارد کنید، اعمال کوپن تخفیف را کلیک کنید.

بعد از تنظیمات بر روی دکمه اقدام به پرداخت کلیک کنید.

شیوه ثبت سفارش

مرحله سه

در این مرحله شما مشخصات خود را همراه آدرس ایمیل، شماره همراه، آدرس پستی را وارد نمایید.

شیوه ثبت سفارش

مرحله چهار

در این مرحله کافی است، فقط بر روی ثبت سفارش کلیک کنید.

شیوه ثبت سفارش

مرحله پنج

در این مرحله بر روی مبلغ کلیک می‌کنید، تا به سایت بانک‌های طرف قرارداد منتقل می‌شود.

شیوه ثبت سفارش

مرحله شش

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است. 

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان و سپه معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند.

اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده است و یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی شناخته می‌شود. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است، اما در برخی کارت ها همانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 شیوه ثبت سفارش

۵- کد امنیتی را وارد کنید.
۶- بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. 

در صورت پرداخت موفق، شما به سایت کوپال گروپ بر می‌گردید. یعنی عملیات ثبت سفارش کامل می‌شود که در پروسه ارسال سفارش قرار می‌گیرید.

نکاتی در خصوص سفارش از کوپال گروپ

– در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبری همانند کارت ملی به همراه داشته باشید.
– مشتریان محترم در صورتی که پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید بالطبع فرآیند ارسال سفارش سریع‌تر انجام خواهد گرفت.
– لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پانصد هزار تومان است، پیش از ارسال یا به صورت پرداخت اینترنتی یا به صورت کارت به کارت عملیات پرداخت را تکمیل نمایند.
– تنها مرجع مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنیkoopalgroup.com و شماره تلفن های ۰۴۱۴۳۲۳۸۱۱۵ و ۰۹۱۲۴۸۵۰۰۱۳ و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۱۱۰۰۰۰۰۲  است.  ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و اشاره شده در سایت  با شما تماس نمی گیریم.
وب سایت اینترنتی مجموعه کوپال هیچ گونه آدرسی به غیر از koopalgroup.com   ندارد  و همچنین هیچ‌گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون yahoomesseger  و  msn messenger ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی‌گیریم کاربران جهت برقراری ارتباط  تنها می توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

دفتر ایران :

آدرس / استان آذربایجان شرقی . شهرستان سراب / شهرک صنعتی سراب مجموعه کوپال
کد پستی : ۵۴۷۸۱۳۶۱۱۹
تلفن همراه مدیر تیم کوپال: علیرضا رحیمی  ۰۹۱۲۴۸۵۰۰۱۳
تلفن دفتر : ۰۴۱۴۳۲۳۸۱۱۵
ایمیل : info@koopalgroup.com

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
X
بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی آموزش بازاریابی آموزش بازاریابی اینترنتی آموزش سئو سئو قالب وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!