فعالیت‎های شرکت:

شرکت کوپال در سال ۱۳۸۸ با هدف فعالیت بازرگانی و بازار یابی در سطح داخلی و خارجی در صنعت زنبورداری، در اداره ثبت شرکت‌ها با عنوان سهامی خاص و با شماره ثبت ۲۶۷۴۹  ثبت شده است و فعالیت خود را با مدیریت علیرضا رحیمی رنجبر آغاز نمود.

علیرضا رحیمی رنجبر پس از ۲۵ سال تلاش بی وقفه و اقدام موثر در این حرفه پدری به صورت سنتی، شرکت کوپال را تاسیس کرد تا افراد بیشتری از صنعت زنبورداری بسیار گسترده بهره‎مند شوند و به صورت مستقیم و غیرمستقیم افرادی را در این شرکت به کار بگیرد.

پس از گذشت دو سال فعالیت مستمر به صورت صنعتی و آشنایی با نیازهای اساسی مصرف‎کنندگان در ایران و خارج از ایران در چهار زمینه به صورت گسترده شرکت کوپال شروع به ارایه خدمات زیر نمود:

۱- تولید و ارایه ژل رویال کوپال
۲- تولید و ارایه بره موم کوپال
۳- تولید و ارایه گرده گل کوپال
۴- تولید و ارایه عسل کوپال چند گیاه و عسل کوپال تک گیاه

پس از بررسی‎های مختلف شرکت کوپال به مدیریت علیرضا رحیمی رنجبر تصمیم گرفت، که برای بهتر ارایه نمودن این محصولات، دانش و تجربیات خود را در طول این سال‎ها به صورت مجازی و آنلاین در اختیار علاقمندان به این حرفه قرار دهد.

از این رو برآن شدیم تا با پرورش زنبورداری به صورت تخصصی در کارگاه‎های پرورش،  هم به نیازهای روز‎ افزون بازار پاسخ دهیم و هم با ایجاد فرصتی برای کسب سود عالی، در حفظ و نگهداری این صنعت که از دیرباز به تلاش و کوشش خود بیافزاییم.

تیم کوپال با بهره‎گیری از افراد متخصص و توانمند در تکثیر، پرورش و تجارت زنبور عسل ، هر گونه مشاوره در خصوص صفر تا صد راه‎اندازی کسب و کار فارم زنبور عسل، به صورت تخصصی در ایجاد  کارگاه‎های پرورش زنبورداری یا اجرای آن را  به سرمایه‌گذاران محترم ارایه دهد.

پس از بررسی این مرحله نیز مخاطبان محترم کوپال درخواست راه‎اندازی فارم پرورش زنبور عسل  را داشتند که برای این قسمت هم تیم کوپال به برنامه‎ریزی و تصمیم‎گیری‎های مختلف پرداخت تا بتواند افرادی را که می‎خواهند به صورت حرفه‎ای در زنبورداری فعالیت نمایند را پشتیبانی نماید،

که در ۴ فارم مختلف می‎توانید این حرفه رو شروع کنید :

۱- فارم خانگی تیم کوپال
۲- فارم پایه تیم کوپال
۳- فارم نیمه صنعتی تیم کوپال
۴- فارم تمام صنعتی تیم کوپال

شما می‌توانید در ۴ فارم ارایه شده در تیم کوپال با توجه به میزان توانایی مالی و فکری خود راه‎اندازی فارم زنبور عسل  اقدام نمایید.

مراحل راه‎اندازی فارم زنبورداری  :

۱- مشاوره تلفنی و یا حضوری
۲- بازدید محل اجرای فارم
۳- پرداخت بیعانه
۴- عقد قرارداد
۵- آموزش تئوری
۶- کار کردن در کارگاهی دیگر به مدت یک روز و آشنایی کامل با کار
۷- پرداخت نهایی مبلغ قرارداد
۸- تجهیز فارم
۹- بازدید و تایید نهایی توسط مشاورین کوپال
۱۰- ارسال زنبور به محل فارم و تحویل به کارفرما

شروع به کار در صنعت زنبورداریبرای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
X
بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی آموزش بازاریابی آموزش بازاریابی اینترنتی آموزش سئو سئو قالب وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!