مشتریان گرامی لطفا موارد زیر را در هنگام عضویت و خریداری از سایت کوپال را دارند، باید مفاد این قوانین سایت را به دقت مطالعه نمایند و سپس جهت خرید از سایت عسل کوپال اقدام نمایند.

عضویت در سایت و خرید از تیم کوپال به نشانه مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است، تیم کوپال مطابق با قوانین تجاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

بند ۱)
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱)
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲)
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳)
عضویت در سایت عسل کوپال رایگان است.

بند ۲)
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط عسل کوپال

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط عسل کوپال با تیپاکس، پست یا باربری

تبصره ۱)
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، عسل کوپال حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳
حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای عسل کوپال محفوظ بوده و هر گونه استفاده از نام عسل کوپال، بدون هماهنگی پیگرد قانونی خواهد داشت.

بند ۴
عسل کوپال اطلاعات زیر را به‌ منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد :
– مشخصات فیزیکی و ویژگی‌های محصول
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از عسل کوپال به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

دفتر ایران :

آدرس / استان آذربایجان شرقی . شهرستان سراب / شهرک صنعتی سراب مجموعه کوپال
کد پستی : ۵۴۷۸۱۳۶۱۱۹
تلفن همراه مدیر تیم کوپال: علیرضا رحیمی  ۰۹۱۲۴۸۵۰۰۱۳
تلفن دفتر : ۰۴۱۴۳۲۳۸۱۱۵
ایمیل : info@koopalgroup.com

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
X
بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی آموزش بازاریابی آموزش بازاریابی اینترنتی آموزش سئو سئو قالب وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!
فقط 4 ثانیه زمان برای دانلود فایل کافی است!
فقط آدرس ایمیل‌‌تان جهت دریافت فایل کافی است!
ما هم از ارسال ایمیل‌های ناخواسته مثل شما متنفریم!